Osiedle Gerberowa

Osiedle Gerberowa to już kolejna inwestycja P&K Deweloper sp. z o.o. Osiedle Gerberowa to 12 piętrowych domów w zabudowie bliźniaczej.

1. ETAP Planowanie Zakończone
2. ETAP Budowa W trakcie
3. ETAP Wykańczanie Oczekuje
4. ETAP Zrealizowane Oczekuje

Lokalizacja

Osiedle Gerberowa znajduje się w Łodzi dzielnicy Widzew obok ulic Mileszki, Pomorska. Zlokalizowane jest w spokojnej okolicy, jednocześnie zlokalizowanej blisko głównej ulicy Pomorskiej, w niedalekiej odległości od głównego skrzyżowania w Nowosolnej i wjazdu na autostradę oraz szpitala klinicznego CKD.

Lokalizacja osiedla pozwala na szybki dojazd do osiedla Stoki czy Śródmieścia Łodzi oraz szybki wjazd na autostradę. Niedaleko od Osiedla znajduje się przystanek autobusowy, w pobliżu są sklepy spożywcze, natomiast prostą drogą dojedziemy do szpitala CKD oraz centrum w Nowosolnej. W odległości kilku kilometrów od Osiedla Gerberowa znajdują się szkoły, przedszkola, liczne sklepy, restauracje, różnego rodzaju usługi oraz uniwersytet.

Domy

Doskonale usytuowane pomieszczenia domu dają możliwość wykończenia wnętrza w oryginalny i ciekawy sposób, z możliwością zmian wydzielenia pomieszczeń na etapie budowy. Parter składa się garażu, przedsionka wejściowego, kotłowni/pralni, łazienki, pomieszczenia komunikacji, salonu z jadalnią oraz kuchni. Parter z poddaszem łączy klatka schodowa. Poddasze składa się z pomieszczenia komunikacji, wc, 4 lub 3 pokoi ( w zależności od wyboru). Łączna powierzchnia domu wynosi około 125m2. W hallu zaprojektowano schody wysuwane na poddasze, które zostanie pokryte deskami i każdy znajdzie możliwość jego użytkowania w wybrany przez siebie sposób.

Elewacja budynków, dach, okna, drzwi oraz brama garażowa wspaniale ze sobą współgrają, dzięki zastosowaniu dwóch kolorów – białego i grafitowego. Balustrady balkonowe poprzez szkło i stal nierdzewną podkreślają wysoki standard wykończenia. Każdy dom wyposażony jest w instalację alarmową, domofonową oraz telewizyjną. Wewnątrz budynków zastosowano tynki cementowo – wapienne.
Pośród domów zaprojektowano wewnętrzną drogę dojazdową.